Kouření cigaret


Kouření je takový „zlozvyk“ dnešní doby. Ale pozor.. doba je čím dál modernější a před několika lety začala být populární elektronická cigareta. Takže ti, co kouřili normální cigarety, tak někteří z nich přešli na elektronické. A troufám si říct, že elektronické cigarety jsou daleko lepší a mají více výhod. Které to jsou? Tak například. vezměte si příklad, že kouříte normální cigarety. Vám ten kouř a čuch nevadí, ale když přijdete někam na návštěvu, nebo do společnosti, tak není moc dobré kouřit před ostatními. Vy ten puch necítíte, ale ostatní ano. A některým to dokonce může opravdu hodně vadit. Já sama, když cítím ten kouř cigarety, tak je mi to opravdu nepříjemné.

s

Ale zato když si chcete vykouřit elektronickou cigaretu, tak ta má řadu příchutí a voní, nesmrdí. A to je vlastně hlavní rozdíl mezi elektronickou a klasickou cigaretou. Kdybych někdy chtěla kouřit, určitě bych si vybrala elektronickou. Podle mě je to prostě lepší a příchutí na elektronické cigarety je spousta, u klasické cigarety si nezvolíte žádnou příchuť. A ještě možná vyjdou podstatně dráž než elektronické. Těžko říct, já jsem nekuřačka, nikdy v životě jsem nekouřila, a tak se v tom až tak úplně nevyznám.

s

Jenom vím, jak společnost hodnotí elektronickou versus klasickou cigaretu. A v některých restauracích je dokonce zakázané kouřit, takže tam stejně kouřit nemůžete – ani elektronickou, ani klasickou. Já jsem hrdá na to, že žádné cigarety nekouřím. Žere to peníze a kazí to zdraví. Proč bych to měla dělat? Já jsem toho názoru, že si místo toho koupím raději něco, co mám ráda – nějaký džus, sladké pití, nebo limonádu, na tom jsem zase ujetá já. A ano, i sladká pití škodí zdraví, ale když to mám pod kontrolou, tak je to v pohodě. A občas si to ředím i s vodou. Ale samotnou vodu ani nepiji. A vy asi také ne, že?