Módní trendy


Když se řekne móda, tak co si pod tím představíte? Mnoho lidí si právě představí jenom nějaké modelky anebo módní přehlídky. Já jsem dokonce dvakrát už byla také na velké módní přehlídce, a to přímo v New Yorku. Také jednou jsem byla v Londýně, a to bylo kvůli tomu, že jsem právě studovala vyšší uměleckou školu a chtěla jsem mít samozřejmě módní návrhářka. Modelka mi nevyšla, moje postava bohužel není taková, abych mohla být modelkou. Vážně mě to mrzelo, ale co jsem měla dělat, měla jsem asi tak deset kilo nadváhy, takže je logické, že jsem dříve modelku dělat nemohla. Jenomže v dnešní době je tu jiné. Dneska můžou dělat modelku i opravdu hodně obézní ženy.

Chtěla jsem být módní návrhářka.

Tohle je prostÄ› dneÅ¡ní móda, ale abych se pÅ™iznala, tak já zase nedoporuÄuji. Já nejsem pro to, aby se tÅ™eba prezentovala nÄ›jaká nezdravá obezita. Kolikrát tÅ™eba vidím modelky, který tÅ™eba mají padesát nebo Å¡edesát kilo nadváhy. Podle mého názoru je to už o zdraví a myslím si, že takhle prezentovat nezdravý životní styl se mi opravdu hodnÄ› nelíbí. VždyÅ¥ pÅ™eci móda zakázala anorektiÄky, to chápu a také jsem pro, takže si myslím, že by také mÄ›la zakázat opravdu hodnÄ› obézní ženy. SamozÅ™ejmÄ›, že nÄ›jaké oplácané ženy, krev a mlíko už jsou naprosto v pořádku, protože i já jsem taková a myslím si, že každá tÅ™etí žena je také oplácaná krev a mlíko.

Co vás svou módě hlavně baví?

Protože jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby také třeba módní návrháři přemýšleli a nedávali by do svých přehlídek třeba ženy, které jsou opravdu hodně obézní, protože je to nezdravé a myslím si, že je propagovat obezitu a nezdravý životní styl se opravdu nesmí a není to na místě. Co se ale týká módy, tak módu budu mít vždycky ráda. Podle mého názoru neuděláte chybu, když vy si třeba zjistíte některé informace o módě, abyste věděli, o co vůbec jde anebo jaké jsou módní trendy.