Pečlivý výběr kočárku je zásadní

Plánování koupě výbavičky pro miminko je skvělá činnost pro kterou se nadchnou snad všichni rodiče. Těhotenství a těšení se na dítě je kouzelným obdobím, které je plné očekávání. Vyhněte se stresu, plánujete a následně nakupujte v klidu. Miminko toho zase tak moc nepotřebuje. Stačí základní věci a zbytek si kdykoliv můžete dokoupit postupně. Je důležité mít hlavně kočárek, autosedačku, vaničku a potřeby pro koupání a celkovou hygienu, pak také plenky, lahvičky, popřípadě dudlíky. Nezapomenout ani na zásobu oblečení a také postýlku a přebalovací pult. To jsou základní věci, bez kterých se neobejdete.

Rodina s kočárkem

Já jsem si nejvíce dala záležet na výběru kočárku. Jsme totiž celkem akční rodina a spoustu času trávíme mimo domov. Turistka a výlety, to je naše. Takže jsem už dopředu věděla, že kočár pro nás bude každodenní pomocník, bez kterého se neobejdeme. Byla jsem celkem v rozpacích, když jsem prohlížela různé druhy kočárků, protože výběr není zrovna malý. Ale po pečlivém zvážení všech kritérií, které jsem měla určené, jsem došla k závěru, že kočárky DORJAN jsou přesně to, co hledám. Jsou velice praktické a snadno ovladatelné, tedy lehké.

Žena s kočárkem

Navíc vyráběné v dvojkombinaci a s otočnými kolečky, které se dají snadno uzamknout pro lepší jízdu v náročnějším terénu. Jejich decentní design je příjemným bonusem ke všem dostupným funkcím, které kočárky od značky DORJAN nabízejí. V nabídce mají i kočárky pro dvojčata. Velkou výhodou je, že vyrábí oddělené korbičky. Díky tomu se děti navzájem neruší a mají svůj osobní prostor. Což ocení ne jen dítě, ale i rodič. Cenově jsou příznivé. Slušná cena za kvalitu. Navíc si kočárek můžete nechat zaslat a dopravu máte zdarma, takže žádné další peníze navíc. A co vyhovuje Vám? Připadá Vám kočárek DORJAN jako dobrá volba? Věřte, že bude Vašim dobrým pomocníkem po celé kočárkové období Vašeho dítěte.