Půjčka velmi rychle


Jistě to znáte ze života. Najednou se vám naskytne koupě něčeho, po čem dlouho toužíte. Cena, tři miliony je zcela běžná. Ale vy nyní máte možnost koupit to za dva. Neskutečná sleva, která se už nikdy asi nebude opakovat a nikdy už to za tuto cenu nekoupíte. Takže vy cítíte jedinečnou příležitost. Protože tři melouny dohromady nedáte nikdy a nikde je neseženete. Ovšem dva, to už je něco jiného. To už by se půjčit dalo na rozumný úrok. Jenže to chce jednat rychle. Ihned voláte do tamté banky a do oné banky, ale všude vám líčí, co všechno budete potřebovat, jaká potvrzení k tomu a jak dlouho to bude trvat. Vy jim sice vysvětlujete, že byste rádi peníze co nejdříve, v důchodu je už nebudete potřebovat, ale oni nic.

bankovkyJistě, mají své vnitřní předpisy y diktované Českou národní bankou. Tak to se nesmíte divit. Tak to prostě je. Navíc nebudete vědět, zda se jim váš příjem nebude potom zdát malý, nebo zda najdou nějaký záznam v registrech. To proto, že nemáte zcela čisté svědomí. A navíc se tam můžete dostat, aniž o tom víte. Takže když to tak předběžně zkoušíte, je jasné, že tudy cestička nevede. Chce to něco rychlejšího a méně byrokratického. Existuje vůbec něco takového?

bankovky

Ano, existuje a je to instituce nebankovní. Zde mají vymakanou věcičku s názvem hypotéka bez dokládání příjmů. Slovo hypotéka neberte zase tak vážně, není cílená, tudíž nemusíte nic nikomu prokazovat. Ale název takový je tak jej budeme používat. Zde se skutečně příjmy nekontrolují a ani se nezkoumají registry, zda jste před dvaceti lety náhodou nezapomněli jednou zaplatit SIPO.

Tady jde především o to, aby žadatel, nebo klient dostali peníze co nejrychleji. Za deset let mu platné moc nebudou. Takže se tady papírováním zase tak moc nezdržují a celý proces je hodně rychlý. Mít peníze v den podpisu smlouvu je tady naprosto běžná věc a povinnost.