Zázemí pro chutnou zeleninu


Letní parné dny se neobejdou bez nápoje, který bude ochucený mátou nebo i například meduňkou. Dodávají velmi příjemný tón a navíc jsou zdravé. K letním dnům patří i grilování a bezpochyby se čím dál častěji objevují na talířcích i kousky grilované zeleniny nebo mix čerstvých zeleninových plodů. A to nemluvě o tom, když se jedná o čerstvě utrženou zeleninu, která krásně voní a také má pořádnou barvičku. To se to poté konzumuje jedna radost. A mimochodem, když si postavíte skleník ke stěně domu, to je poté velmi blízko k těmto plodům. Stačí jen vyběhnout z domu a natrhat si vše potřebné.

skleník u zdi

Designový doplněk

Skleníky, které vyrábíme, tak skutečně můžete bezpečně namontovat na zeď domu. Můžete si zvolit velikost, jakou chcete nebo potřebujete. Někomu postačí malý skleníček a početnější rodina si může navolit i takový skleník, který bude podél celé zdi domu. Skleník ke stěně skleniky.cz si můžete dokonce objednat v barvě, a to v takové, která se bude hodit svým designem k fasádě domu. Je také pravdou, že je důležitý materiál, z kterého bude vyrobený. Především vás může zajímat samotná konstrukce, ale díky našim bohatým zkušenostem a praxi, tak v tomto případě jsme důslední a na naše konstrukce je samozřejmě vždy spolehnutí.

skleník ke zdi

Výplně mohou být zcela skleněné, ale také si můžete vybrat modernější materiál a to je polykarbonát. O tom, jestli je lepší výplň sklo nebo polykarbonát se vede nespočetné množství debat. A s určitostí vám můžeme říci, že výhercem, který bude stát v popředí, tak to není ani jeden. Každá výplň má své výhody.
Skleník, který je umístěný u zdi, je skvělý tepelný akumulátor. Během dne totiž sluneční paprsky prohřejí vnitřní prostory, a když jsou noci chladné, tak zase stěna vrací tepelnou energii. Mimochodem, když sklidíte vaši úrodu a vše poklidíte, tak ze skleníku se vám přes zimu může vyklubat krásná zimní zahrada.