Chodit si oblečená jak chcete

I v dnešní době se může stát, že společnost rychle odsoudí ženu, která chodí bez podprsenky. Je to ale čistě její věc, protože je to součást šatníku. Je to jako byste se rozhodli nenosit ponožky. Je zvláštní, že ženské bradavky jsou brány jako předmět sexuálního potěšení, zatímco ty mužské mohou být výstavy všude. Ženské se musí schovávat, aby nevzbudily pohoršení. Samozřejmě nikdo nechce, aby se přílišně odhalovalo, ale nosit přiléhavé šaty s holými zády bez podprsenky je prostě nutnost. Existuje několik střihů oblečení, kdy podprsenka vypadá opravdu hodně špatně. Mít ji například v šatech bez ramínek nebo právě s holými zády je faux pas.

barevné podprsenky

Jak se mu vyhnout?
Pokud si chcete občas vzít kousek oblečení, který do běžné konfekce příliš nezapadá, musíte tomu přizpůsobit i prádlo. Dnes existují i takové podprsenky, které nejdou vidět, a přesto je máte na sobě. Sedět vám bude neviditelná podprsenka
Lifties, kterou si připevníte jednoduše přímo na ňadra. Je vyrobená ze silikonu, který přilne k pokožce a krásně na ní drží. Je k dostání ve třech barvách a vaše prsa dokáže podržet velmi dobře. Nemá zadní zapínání ani ramínka, a díky tomu si můžete vzít i velmi odvážné šaty s hlubokým výstřihem nebo holými zády.

ulice žena

Proč se zahalovat?
Kvůli tomu že tím nemáte nic pod šaty je nemusíte dávat pryč. Jednoduše si objednejte tuto podprsenku, která všechno podrží na svém místě. Hodí se pro každou velikost poprsí a nikdo na vás nebude civět, protože prsa vidět nebudou. Dnes už není třeba vzdávat se svých oblíbených šatů nebo šatů, které jste ještě neměla na sobě, protože nevíte jak je nosit. Tato podprsenka je pro řadu žen hotový zázrak, protože díky ní mohou nosit opravdu cokoliv. Zároveň díky svému tvaru nezpůsobuje odřeniny, protože jde jen o košíčky, které obepnou jen část ňader a nezasahují pod ně. Podívejte se na fotky, jak vypadá a jakou část ňader obepíná.