Venkovní párty? Proč ne!

Když chcete uspořádat párty, většinou přemýšlíte nad tím, kde ji uspořádáte. Je tu možnost, že si pronajmete nějaké prostory a uspořádáte ji tam, to ale stojí dost peněz a hodí se to na párty pořádané více lidmi, protože si pak pronájem prostor ti lidé vydělí mezi sebe a každý tak zaplatí pouze část z té velké částky. Někdy to ovšem není zas taková pálka, i tak jsou ale způsoby, jak uspořádat párty poměrně zadarmo, nebo respektive nezaplatit nic za pronájem prostor. Možností je samozřejmě uspořádat párty někde, kde vám to patří. Každý má jiné prostory, nejlépe jsou na tom lidé, kteří mají třeba chatu. Tam totiž nemají tolik věcí, které by je mrzely, kdyby se rozbily. Ovšem hůř jsou na to lidé, kteří nemají chaty ale pouze dům a nejhůře jsou na tom lidé, kteří bydlí v bytě, tam se párty totiž moc uspořádat nedá.

drink

Když bydlíte v domě, jako první věc, na kterou musíte myslet jsou vaše věci, které v domě máte. Není totiž žádná sranda to, když se vám věci rozbijí, obzvlášť věci, které máte nové. Není to pravidlem, můžete uspořádat i sofistikovanou párty bez takových nehod, to je jasné, na druhou stranu se vždy najde někdo, kdo se opije a pak se neumí hlídat a vaše oblíbená váza skončí někde na zemi. Jistě jste to minimálně jednou zažili, když jste pořádali párty u vás doma. Není to nic příjemného. Věděli jste ale, že můžete párty uspořádat na vaší zahradě? Potřebovat k tomu budete pouze službu pronájem stanů, díky které si najdete velký stan, kdyby náhodou pršelo a zaplatíte za půjčení.

grilovačka

Takovéto párty se však musí pořádat v teplém počasí, protože stany nebývají nijak uzavřeny, a i kdyby byly, tak je tam dost velká zima, to je logické. Chrání vás ale před deštěm, který se v létě objevuje velmi často, ale vždy ve chvíli, kdy to nejmíň čekáte. Na zahradě se vám nic nerozbije a také si tam můžete ugrilovat nějaké maso, což je výhoda i co se týče občerstvení.