Čistý bazén


Pokud také máte na zahradě anebo kdekoliv jinde bazén, tak vám doporučuji, abyste také měli téměř kompletní bazénové příslušenství. A to nepočítám třeba bazénovou chemii, která je podle mého názoru opravdu až moc nepostradatelná. Já sama jsem si kdysi s partnerem koupila také bazén. Nebylo to sice nic extra velkého, ale bylo to spíše jenom takhle pro relaxaci anebo pro osvěžení. V nějakých parných horkých dnech. Já se docela často potím, takže jsem právě s partnerem chtěla, abychom také měli nějaký bazén, kde se budeme také osvěžovat. A tak podobně. A moc rádi grilujeme a já si myslím, že když potom budete grilovat anebo bude opravdu hodně veliké teplo, tak by bylo nejlepší, kdybyste se potom někde mohli zchladit.

Každý chce čistou vodu v bazénu.

Sousedé mají solární sprchu, ale my jsme právě chtěli něco jiného, protože až nám vyrostou děti, tak určitě také budou chtít mít bazén. Samozřejmě, že jsme si mimo bazénové chemie pořídili také bazénovou plachtu. Bazénová plachta slouží k tomu, že třeba když bazénovou plachtou bazén překryjete na noc, tak vám tam do rána nenapadá třeba mrtvý hmyz anebo třeba nějaká myš a listí a tak podobně, jednoduše všelijaké nečistoty. Tohle se právě stávalo nám, když jsme ještě neměli pořízenou žádnou bazénovou plachtu.

Voda v létě osvěží.

Co se týká bazénových plachet, tak také doporučuji, abyste si nějakou pevnější bazénovou plachtu dali i pod bazén. To akorát krásně vyrovná povrch a vy pak nebudete někde chodit po nějakých kamínkách. Ono to potom vypadá zajímavě, ale já jsem spíše pro to, aby vždycky bylo všude velké pohodlí. Nemám ráda, nepohodlí, a to ani v bazénu. Proto i vám doporučuji, abyste si pořídili bazénovou plachtu, protože díky bazénové plachtě vám tam třeba ani nespadne vaše oblíbená kočička a vy tak budete mít klid, že jste alespoň pro to něco udělali. Není potom nic horšího, než když zjistíte, že jste něco zanedbali.