Co vás baví nebo živí?


Milujete květiny natolik, že jste se rozhodli s nimi pracovat? Vyrábět dekorace, aranžmá a vázat kytice je krásná tvořivá práce, která je vhodná pro každého, koho práce s květinami baví. Spousta floristů navíc bere zakázky i na svatby, a pokud je berete také, rozhodně byste měli včas projít stav svých skladových zásob a doplnit si všechno, co vám dochází. Není nic horšího než před zhotovením a předáváním výzdoby a květin zjistit, že vám chybí třeba floristické drátky nebo držák na květiny.

žena květiny

Výroba květin je krásná práce, ale je potřeba mít spoustu věcí, bez kterých se neobejdete. Jednou z nich je aranžovací hmota, kterou jistě používáte nejen jako klasický kvádr, ale kterou oceníte i v mnoha dalších formách. Zkontrolujte si v jakém stavu jsou vaše zásoby, a včas si objednejte floristické potřeby lepaso, díky kterým můžete upustit uzdu své fantazii a tvořit květinové skvosty.

Svatební sezona 2024 už se pomalu rozbíhá, takže je nutné nevěstám ukázat, co ve vás je. Nevěsty většinou chtějí moderní květinovou výzdobu, kterou vidí někde na sociálních sítích. A kvalitní a ochotný florista jim dá co chtějí. Jestli za vámi přijde nevěsta, že by chtěla vytvořit něco co jste ještě nikdy nedělali, nevadí. Nutné je jen to, abyste si včas zjistili do čeho a jak je vazba vyrobená, a díky tomu ji dokážete vyrobit i vy.

květiny květinářství

Nejspíš to nebude vaše první svatba, na kterou budete připravovat květinovou výzdobu. Víte že je důležité si včas objednat nejen potřeby, ale i samotné květiny. Pokud máte svého stálého dodavatele, informujte ho o vašich zásobách a o tom, jaké květiny budete potřebovat pro svou další nevěstu. Abyste na nic nezapomněli, je dobré si dělat seznamy a to nejlépe v počítačovém programu. Snáz se v seznamu budete orientovat než na papíře, a navíc u papíru hrozí, že byste jej mohli ztratit zrovna když to nejméně potřebujete.