Bez velkého papírování?


Například v bankách při žádosti o podnikatelský úvěr, který budete potřebovat na rozvoj vašeho podnikání, po vás budou požadovat kromě jiného rejstřík bez záznamů, také budou zkoumat výši vašeho výdělku. A to vše dlouho trvá. Na druhou stranu u nebankovní společnosti u její nabídky podnikatelského úvěru, označovaném jako nebankovní americká hypotéka, není nahlíženo do registrů a není potřeba dokládat daňové přiznání a doba splatnosti je až dlouhých třicet let. A to není všechno. Doplacení půjčených peněz je možné kdykoli, samozřejmě bez nějakých sankcí.

potřebuji hypotéku

Takže je zde řada výhod pro vás jako klienty. Pokud tedy potřebujete peníze na nebezpečné exekuce, na refinancování nevýhodných půjček, popřípadě na rozšíření vašeho podnikatelského záměru, na obnovu firemního vozového parku, na nové technologie a chcete získat finanční prostředky rychle, bez nějakého složitého zkoumání, tak oslovte společnost s nabídkou produktu nebankovní americká hypotéka. Nesmíte, ale zapomenout, že se nebankovní společnost jistí pro vaše řádné splácení půjčených finančních prostředků. To je samozřejmě velmi důležité.

potřebuji peníze

Jakým způsobem se tedy jistí? No, jak již možná víte, musíte jako klient dát do zástavy nějakou nemovitost. Může to být například dům, chata, komerční objekt a nemusíte mít nějaké obavy. Po řádném uhrazení půjčky bude tato nemovitost zbavená uvedené zástavy. V případě, že jako podnikatel potřebujete získat pro vaši firmu finanční prostředky rychle a to například na velmi nebezpečné exekuce, nebo na refinancování nevýhodných půjček, ale také i na rozšíření vašeho podnikatelského záměru, tak máte možnost získat nebankovní americkou hypotéku. Kromě uvedeného můžete finanční půjčené prostředky použít například na obnovu firemního vozového parku, na nákup nových technologií, nebo na potřebu rozšířit skladové kapacity. Není problém.