Je mamánek. Co dělat?

Mamánkové jsou muži, kteří jsou miláčci svých maminek a nedají na ně dopustit. Maminka dělá vše nejlépe, maminka vaří nejlépe, maminka vše dělala tak, jak zkrátka chtěli. Maminka je nejlepší na světě a vy jako jejich žena jste až někde daleko za ní. Maminka totiž má dlouholeté zkušenosti snad se vším, a tak když budete něco řešit se váš muž dost možná zeptá své mámy, protože ona toho ví nejvíc a je nejlepší. Zažili jste to někdy? Dost nepříjemná situace, že? Není to vůbec nic příjemného, protože se žena s takovým mužem cítí dost utlačovaná a neustále pod kontrolou své tchýně a nejen to. Cítí se, že její tchýně je mužem více milovaná než ona sama. Co v takovém případě dělat? Nejprve je ale důležité si podat jinou otázku. Jde udržet vztah s mamánkem?

mamánek

Vztah s mamánky je celkově velmi složitý a je třeba pochopit se navzájem a snažit se oba dělat velké změny a vymyslet, co pro vás bude nejlepší. Nejprve to ale váš muž musí vědět. Musíte mu přímo říct, co vás trápí a co se vám na vztahu nelíbí. Pokud je to muž vaší budoucnosti, tohle se nedá tolerovat donekonečna, takže byste mu to stejně musela jednou vytknout. Žít s mamánkem je sice velmi těžké, ale po pár činech se dá zvládnout. Je ale třeba spolupráce i z jeho strany, vy tu nejste od toho, abyste ustupovala, protože takový muž není upřímně vůbec použitelný a už vůbec ne ten pravý otec pro vaše třeba budoucí děti. Každá žena totiž potřebuje od muže podporu a ženy s mamánkem ji nemají.

muž

Promluvte si s ním a pokud to přizná, máte napůl vyhráno. Pokud to přijme a bude to chtít změnit, budete na dobré cestě a pak to půjde hladce. Nebojte se muži říct, že toto není vztah pro vás a pokud byste spolu měli být, bude to muset být jinak. Pokud s vámi bude upřímně chtít být, rád se pro vás změní a minimálně trochu kontakt omezí. Pokud ne, tak vám okamžitě odsekne, že to není pravda a nebude chtít nic řešit. Takhle alespoň poznáte, jestli je nebo není ten pravý.