Krásná móda

Jako malá holka jsem chtěla být modelka anebo také módní návrhářka. A to hlavně z toho důvodu, že mě modeling bavil už úplně od malička. Také si vzpomínám, jak jsem se sestrou a bratrem zničili mamince svatební šaty, dokonce jsme ji zničili také její jediné plesové šaty, které měla na maturitním večírku. A potom si je také vzala na první oslavu, když šla na oslavu někoho, když byla ještě na vysoké škole ve druhém semestru. Musím říct, že takhle nešťastnou a uplakanou maminku jsem ještě předtím nikdy neviděla. Mně bylo sedm let a mým sourozencům, kteří byli starší, tak jednomu bylo deset let a dvanáct let.

Miluji kabelky.

Musím říct, že oni mě vlastně do toho nějak dokopali, donutili mě, abych začala stříhat šaty také. Nevím, proč jsme to dělali, ale mí dva sourozenci se u toho opravdu hodně nasmáli a těšilo je to. Opravdu nechápu, co je to napadlo, dodnes mi to vážně mrzí. Jenomže módě člověk nikdy neporučí. Protože tehdy moje sestra řekla, že ty maminčiny svatební šaty a plesové šaty jsou už tak moc nemoderní, že potřebují změnu. A moje sestra si vzala vzor z toho, že se vlastně nosí takové odrbané džíny anebo odrbané kraťase či odrbané bundy, které působí jako tak, že už třeba je pět let někdo nosil. Abych pravdu řekla, tak jako dítě jsem takový odrbaný styl vůbec neměla ráda a nesnášela jsem to.

Móda mě zajímá.

Nyní, když je mi třicet dva let, tak velice ráda nosím odrbaný styl a mám ráda rozervané džíny. Ještě nejlépe, když z toho třeba čouhají nitě. Moje babička mi vždycky říkala, že když mě vidí v roztrhaných džínách, tak má úplně největší chuť mi zalátat všechny díry na džínách. Také jsem dokonce měla jednu džínovou bundu, která byla na třech místech opravdu rozdrbaná, ale mně se to moc líbilo. V té době to bylo ještě velice moderní, takže nechápu, co babička na tom viděla tak špatného, že to chtěla všechno zašít. To už bych vypadala vážně jako blázen, kdybych takhle vymóděná někam přišla. Kdybych měla všechny zalátované díry, které jsem měla na džínách a na džínové bundě. Tohle se absolutně nedělá. Pokud doslouží roztrhané a rozervané džíny nebo bunda, tak se jednoduše vyhodí a pořídí se nové. Babička říká, že je to prý úplně zbytečné, že zničit oblečení prý umí každý, a ne za to ještě platit.