Říkate si, že jste na dně?

Když nám někdo řekne, že se hrábnul na své dno, většinou má na mysli své zdraví nebo fyzické síly. Těžké onemocnění nás většinou srazí na kolena. Přehodnotíme naše životní priority a začneme si vážit maličkostí. Máme-li podporu rodiny, bude se nám nemoc porážet snáz, ale určitě to nebude nic lehkého a v momentě, kdy od lékaře uslyšíme kouzelná slova: „porazil jste nemoc, už jste zcela zdráv“, můžete si říct, že jste si hrábli na dno a teď už bude jenom líp.

Člověk, který zažije skutečně těžkou nemoc, se bude usmívat, pokud mu někdo řekne, že je na dně kvůli peněz. Žádná chudoba se nevyrovná nemoci a pokud se dostanete do finančních problémů, měli byste si to pořád dokolečka opakovat. Nemít peníze je pořád lepší než být nemocný.

peníze

Pokud myslíte, že jste na dně, protože dlužíte kam se podíváte a hrnou se na vás exekuce, máte stále způsoby řešení svého problému a žádný z nich se nedá porovnat s tím, že některá nemoc je neléčitelná. Peníze vždy vyléčitelné jsou.

Z finančních problémů se dá dostat např. oddlužením. Anebo si vezmete nebankovní půjčku, kterou vyrovnáte všechny své dluhy, vyplatíte se z exekuce, ale po zbytek života budete splácet hypotéku a budete ručit svou vlastní nemovitostí. Ale stále je to řešení, kterým si můžete svůj život srovnat a můžete se skutečně odrazit ode dna.

peníze

Hrábnout si na dno, to říkají i sportovci, ale tady je to, to nejmíň nepříjemné dno. Fyzické síly se časem obnoví samy a pomoct tomu může masér nebo bublinková koupel a pořádný spánek.

Pokud máte pocit, že se propadáte na dno, zkuste se rychle zachytit nějakého stébla. Nechejte si poradit od odborníků, hledejte pomoc u rodiny a hlavně, nikdy nepropadejte panice a beznaději. Všechny problémy, obzvláště ty finanční mají řešení a ode dna se lze odrazit https://www.hypoteka-bez-registru.net/ode-dna-se-lze-odrazit/. Tak se netrapte a řešte své problémy hlavou.