Fotopříslušenství k telefonu


V dnešní moderní době už nemusíte mít ani pořádný fotoaparát postačí vám váš telefon. Ano když chcete být speciálním fotografem, určitě nevyměníte nějaký hodně nadupaný Canon, za nějaký telefon, ale když fotíte jen pro sebe a své pobavení můžete si to krásně užít. K telefonům je už spoustu příslušenství, které vám zajistí krásné moderní fotografie a to na různou vzdálenost. Co vlastně myslíme tím příslušenstvím? Některé si můžeme trochu přiblížit. Nebojte, nebudeme se tu bavit o krytu na telefon nebo o nabíječce. Toto je taky určitý druh příslušenství k telefonu, ale o to nám teď nejde. O čem tedy budeme mluvit.

Fotopříslušenství pro iPhone 6

Například si řekneme o fotopříslušenství pro iPhone 6 ipouzdro.cz. jak zdokonalit své fotky a videa pomocí dalšího příslušenství. K iPhone 6 můžete mít selfie tyč nebo jak se dnes říká tripody. Je to jednoduché uchopení telefonu ve dvou možných polohách. Když se telefon uchytí, můžete ho jednoduše natočit podle potřeby klidně o sto osmdesát stupňů. K držáku je připevněná teleskopická tyč, kterou můžete jednoduchým pohybem vysunout a zase zasunout podle potřeby. Tyto tyče byli vyvinuty k focení selfie fotografií. Pro ty co nevědí co to je je to vlastní fotka, u které vidíte přímo svůj obličej na monitoru telefonu. Byl to velký rozmach, když to vyšlo jako novinka. Ted už se to tolik nevidí, ale když chcete zachytit více členů na jedné fotografií je to skvělá věc.

Fotopříslušenství pro iPhone 6

Dalším fotografickým příslušenstvím jsou stojany, které mají zabudované mikrofony a světelné zařízení. Docílíte tak pěkných videí, které budou dobře zvukově slyšitelné a a budete pěkně osvětleni. Skvělá věc když natáčíte krátké i dlouhé spoty. Hodně lidí ji využívá při natáčení svých videí, kterými se živí. Těmto lidem se říká youtubeři. Moderní doba s moderním povolání. Kdy vám při práci stačí mobilní telefon a příslušné zařízení.