Oblékněte se hezky


Dříve bylo nemyslitelné, že by ženy nechodily elegantně oblečené. Bylo to v dobách našich prababiček zcela běžné. Samozřejmě že jinak se člověk oblékl do divadla a jinak do zahrady, ale i oděv na běžné nošení vypadal nejspíš o dost lépe než to, co se dá v obchodech koupit dnes. Nabídka v současných módních řetězcích není nijak oslnivá, a mají problém se v ní vybrat dospělé ženy. Kraťoučká trička, roztahané tepláky a křiklavé barvy jsou vhodnější spíše pro mladší ročníky. Dospělé ženy se většinou chtějí oblékat trochu elegantně, ale málokterá ví jak na to.

červené boty

Chce to cit pro módu a pro barvy
Elegantní oblečení je pro řadu současných žen spíše synonymem něčeho svátečnějšího, co si na sebe vezmou leda tak do divadla nebo na večeři. Spousta žen by řekla, že potřebují především praktické oblečení. Tenisky a kalhoty jsou zkrátka pohodlnější než boty na podpatku. K elegantní halence, svetříku i kostýmku se hodí kozačky nebo lodičky na podpatku. Na takových botách mnoho žen neumí chodit, protože to nikdy nezkusily. Odhoďte stud a zábrany a pořiďte si do šatníku něco hezkého, i kdyby to mělo znamenat, že daný model vynosíte párkrát do roka. U spousty žen je problém, že mají malé děti, a musí s sebou tahat spoustu věcí, které do kabelky prostě nevejdou. Jakmile ale budete bez dětí, můžete se proměnit v krásnou ženu, za kterou se otočí nejen váš muž.

béžové boty

Co ke kabátu?
Aby kdokoliv nevypadal v takovém oblečení hloupě, je potřeba jej správně sladit. Neměly by se míchat jak vzory, tak ani příliš mnoho barev a materiálů. V módě opravdu platí, že méně je někdy více. Na léto si můžete pořídit třeba kotníkové boty na podpatku s otevřenou špičkou, které budou vypadat skvěle nejen k šortkám, ale i k sukni. Upusťte uzdu fantazii a oblečte se jinak. Potěšíte nejen svého muže ale i sebe, protože se budete cítit více žensky.